Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Açıklama

“Sağlığın Başlangıcı, Hastalığı Tanımaktır” sloganı ile Geleceğin İnşasında Yükselen Değer Sivil Toplum Kuruluşlarının önemini değerlendirmek için, 24.07.2013 tarihinde kurulan
“BEHÇET VE AİLEVİ AKDENİZ ATEŞİ HASTALARI DERNEĞİ” olarak
AMACIMIZ; Behçet ve FMF (Ailevi Akdeniz Ateşi) hastalığını tanıtmak, kamuoyu oluşturmak toplumsal duyarlılık ve dayanışma sağlayıp farkındalık oluşturmak, hasta ve yakınlarının kendilerini daha iyi ve mutlu hissetmelerini sağlayacak sosyal ve kültürel çalışmalar yapmaktır. Hastalıkların tedavileri için oluşan tüm paydaşlara destek olarak kontrol altında tutulan değil tedavi edilebilen&tedavisi bulunan bir hastalık olması için çaba sarf edeceğiz.

VİZYONUMUZ

Hastaların en üst düzeyde kaliteli hizmet alacağı, Hekim, Hasta ve toplumun karşılıklı sevgi ve anlayış içinde hizmet alacağı bir ortama ulaşmak için sağlık kuruluşlarının ortak paydaşı olmak
MİSYONUMUZ

Tüm kader arkadaşlarımızın katılımı ile ortak noktada birleşip beraberce yeni adımlar atarak birleşen güç olup kronik hastalıklar hakkında daha fazla araştırmalara destek vermek, ebeveynler olarak evlatlarımıza kronik hastalıklar konusunda bilgilendirmek ve daha iyi bir sağlık sistemi ve yaşanabilir ortamlar bırakmak.
İçin birlikte çalışacak ekip arkadaşları ve karar sürecine destek olacak katılacak bilgi tecrübe edinecek 18-65 yaş arası Siz değerli Gönüllülerimiz katılımı ile geleceğimizin teminatı çocuklarımıza daha sağlıklı bir dünya bırakmak istiyoruz destekleriniz bekliyoruz.
Saygılar.

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: