Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Haberler

Hizmette Yarışanlar programına katıldık.

Hizmette Yarışanlar programına katıldık.

21 Ocak 2016 Perşembe günü saat:13.10 da KONTV de Mevlüt Bayram’ın hazırlayıp sunduğu Hizmette Yarışanlar programına katıldık.

Öncelikle Kontv ye ve programin yapımında emeği geçen değerli hocam programın sunucu ve yapımcısı Mevlüt BAYRAM beye ve degerli ekibine ayrıca Meram Tıp Fakültesi Romatoloji Bilim Dalı Başkanı Prof Dr Recep TUNÇ hocamıza www.behader.org derneğimize desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Merhaba kader arkadaşlarımız, “Behçet ve Ailevi Akdeniz Ateşi Hastaları Derneği” tanıtımı ve her iki hastalık için bilgi amaçlı KONTV televizyonunda yayınlacak “Hizmette Yarışanlar” programı için Meram Tıp Fakültesi Romatoloji Bilim Dalı Başkanı Prof Dr Recep TUNÇ hocamız ile birlikte katıldığımız program 21 Ocak 2016 bugün saat:13.10 da KONTV http://kontv.com.tr/canliyayin linkinden ve TÜRKSAT 4A’DA FREKANS 12423 POLARİZASYON VERTİCAL DİKEY SYMBOLE RATE 27.500 FEC 3/4 ayarları ile de izleyebilirsiniz.

YAYIN TEKRARI KONTV de 23 OCAK 2016 Cumartesiyi Pazara bağlayan gece saat:02.45 de tekrar yayınlanacaktır.yayınlanacaktır.

Behçet ve Ailevi Akdeniz Ateşi Hastaları Derneği

Yönetim Kurulu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: