Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Haberler

Antalya Kahvaltı Etkinliği Gerçekleştirdik

Antalya Kahvaltı Etkinliği Gerçekleştirdik

Behçet ve Ailevi Akdeniz Ateşi Hastaları Derneği”miz tarafından 02 Nisan 2017 Pazar günü Antalya’da düzenlenen kahvaltıda bir araya geldik.  Sağlığın Başlangıcı, Hastalığı Tanımaktır” sloganı ile kurulan ve çalışmalarına devam eden Behçet ve Ailevi Akdeniz Ateşi Hastaları Derneği olarak hasta moral buluşmaları ile  hasta ve hasta yakınları aynı şikâyetler ile tedavi olan kader arkadaşlarını bir araya getirip sosyal anlamda moral ve motive ederek hastalık dışında bir araya gelme imkânı sunup hem kamuoyu oluşturmak, toplumsal duyarlılık ve dayanışma sağlayıp farkındalık yaratmaya devam ediyoruz.

 

Etkinlik sonrası hasta arkadaşlarımıza dernek çalışmaları hakkında bilgi verildi ve görüş ve öneriler ile yeni bir çalışma planı oluşturuldu. Hasta kader arkadaşlarımız deneyim ve tecrübelerini paylaşma imkanı bulduğu bir ortamda geçen etkinliğimiz sonucunda hasta kader arkadaşlarımızın etkinliklerin devamını talep etmeleri açısından olumlu geçti.

Kahvaltı etkinliğimize katılan organisazyonun hazırlığında görev alan tüm kader arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: