Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Haberler

BEHÇET VE AİLEVİ AKDENİZ ATEŞİ HASTALARI KONYA’DA KAHVALTI İLE MORAL BULDUK

KONYA'DA KAHVALTI İLE MORAL BULDUK

FMF (AİLEVİ AKDENİZ ATEŞİ) ve BEHÇET HASTALARI “Behçet ve Ailevi Akdeniz Ateşi Hastaları Derneği”miz tarafından düzenlenen kahvaltıda bir araya geldik.

“Behçet ve Ailevi Akdeniz Ateşi Hastaları Derneği”  olarak 15 Mart 2015 Pazar günü Konya’da Torku Arena Restuarantda kahvaltı programı düzenledik. “Sağlığın Başlangıcı, Hastalığı Tanımaktır” sloganı ile kurulan ve çalışmalarına devam eden Behçet ve Ailevi Akdeniz Ateşi Hastaları Derneği olarak hasta moral buluşmaları ile  hasta ve hasta yakınları aynı şikâyetler ile tedavi olan kader arkadaşlarını bir araya getirip sosyal anlamda moral ve motive ederek hastalık dışında bir araya gelme imkânı sunup hem kamuoyu oluşturmak, toplumsal duyarlılık ve dayanışma sağlayıp farkındalık yaratmaktayız” . Aynı zamanda bizlere destek veren hekimlerimizle hasta kader arkadaşlarımız sorularına cevap bulmaktadır. Büğünkü programıza katılan Meram Tıp Fakültesi Romatoloji Bilim Dalı başkanı Prof. Dr Recep TUNÇ hocamıza ve etkinliğimize katılan tüm kader arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: