Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Haberler

Türkiye Büyük Millet Meclisindeydik

Derneğimiz Yönetim Kurulu Türkiye Büyük Millet Meclisine hastalığımız hakkında yaşadığımız sıkıntılar hakkında hazırladığımız dosya verdik.

Türkiye Büyük Millet Meclisinde Adalet ve Kalkınma Partisi Konya Milletvekili Dr. Mustafa BALOĞLU makamında bizleri kabul etti ve kendilerine yaşadığımız sıkıntıları ayrıntılı olarak yazıya döktüğümüz bir dosya teslim ettik. Dosyayı takip edeceğini ve bu konuda kendisinin de hekim olması dolayısıyla ilgileneceğini belirtti ve özellikle ilaç temini için sağlık bakanlığımız ile görüştüğümüzü kendisinin de takipte olacağını böyle bir derneğin kurulduğundan haberi olmadığını söyledi. Bizler ise çalışma hayatında yaşadığımız birden çok sıkıntı olduğunu iş bulma konusunda her zaman sıkıntı çektiğimizi belirttik ve iş yerlerinin engelli personel çalışma zorunluluğu olduğunu belirtti, hastalığımız ile ilgili hastanelerde Behçet polikliniği olup olmadığını sordu genel anlamda belli günde bakıldığını ancak ülke genelinde romatoloji bölümlerinde çok sıkıntı olduğunu belittik. Dosyayı inceleyip ilgileneceğini, bundan sonrası için her zaman herkese olduğu gibi kapılarının açık olduğunu bizlerde tekrar ziyaret edeceğimizi söyleyip,  bizleri makamında dinleyerek bize zaman ayırdığı için teşekkür ederek ayrıldık.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: